Baffro Sp. z o.o. jest właścicielem marki Brecoro. Z dumą i satysfakcją projektujemy i wytwarzamy wanny, umywalki i brodziki tej kolekcji. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi designerami, a wszystkie nasze produkty powstają w Polsce. W ten sposób chcemy wspierać rodzimy rynek, wprowadzając na niego wyroby o najwyższej jakości. 
Materiał Solid Surface, z którego produkujemy wyroby cechuje nowoczesny design wykraczający poza znaną ceramikę łazienkową. Jest estetyczny, luksusowy, ponadczasowy, niewiarygodnie trwały, ciepły i przyjemny w dotyku. 
Na doskonały efekt końcowy składa się dobry projekt, zastosowany materiał i technologia. Tak jest w naszym przypadku. Produkty kolekcji Brecoro dają nowe możliwości aranżacyjne, nie ograniczając projektanta. Cieszą oko i z łatwością wpisują się w projekt współczesnej łazienki. 
W produkowanej przez nas kolekcji można odnaleźć harmonię wartości funkcjonalnych i estetycznych. Z jednej strony nawiązują one do natury i przepięknych organicznych form, a z drugiej do geometrii i minimalizmu. 
Podążamy za światowymi trendami, a dzięki zastosowaniu materiału Solid Surface, design z wykonaniem idą u nas w parze. 
Mamy nadzieję, że produkty naszej kolekcji zainspirują Państwa i zachwycą. 

Więcej o kolekcji: Brecoro.com